DİKKAT

DİKKAT!!! Mağdur Olmamak İçin Hiçbir Kişi Yada Firmaya Ön Kapora Göndermeyiniz.

BEDAVA BİTCOİN NASIL KAZANILIR

Bugün sizlere bedava bitcoin kazanmanız için çok güzel bir sistemden bahsedeceğim. Tek yapmanız gereken bu makalenin sonunda yer alan linke tıklayarak verdiğimiz sisteme üye olmak ve saat başı yapacağınız 5 saniyelik bir işlemle bitcoinleri kazanmaya başlamak. Öncelikle size bu sistemi detaylı olarak anlatalım. DEĞERLİ DOSTLAR ÖNCELİKLE YAZININ TAMAMINI ATLAMADAN OKUMANIZI ÖNERİRİM. Not: Ayrıca bitcoin yatırımı yaptığımız bir şirket var 1 ‘e 4 veriyor. Bu şirketten de alt kısımda bahsettim. Bu siteye üye olup bedava kazandığınız bitcoinleri 4’e katlayabilirsiniz. Ya da 100 USD yatırıp 365 gün boyunca günlük 1 USD (toplam 365 USD) kazanabilirsiniz. Detaylar için haberimizi dikkatlice okuyun. 
Şu an Bitcoin 15.000 $ civarında ve her yıl 3’e katlanarak artıyor. Bu sistemden kazanacağınız bitcoinler yıllar sonra size çok büyük kazançlar sağlayabilir. Üstelik kazandığınız bitcoinleri her hafta kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz. Sonuçta “damlaya damlaya göl olur” ve bir gün bu yaptığınız işlemler size iyi bir geri dönüşüm sunabilir. Bitcoin’in 1.000.000 $ olabilecek kapasiteye sahip olduğunu artık herkes kabul ediyor. Az az bu sistemle 1 bitcoine yakın miktarda coinler biriktirebilirsiniz. Sistemde yer alan Loto gibi ekstra kazançlarla şansınız varsa ilk haftada bile bedava 2 bitcoin kazanabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK HEMEN ÜYE OLABİLİRSİNİZ

ANINDA 200 $ KAZANABİLİRSİNİZ!
Bu sitede her saat başı yapacağınız “ROLL” size 200$ kazandırabilir. Forumda bir arkadaş şansa kazandı, kesinlikle bu sistemde hile yok. Tüm herşey açık kaynak kodlu, zaten hile olsa bu site bu kadar büyüyemez ve isim yapamazdı. İnsanlar buraya bitcoin yatırıp yıllık %4 faiz alıyorlar, banka gibi düşünebilirsiniz. ROLLdediğimiz de zaten bir buton ve tek yapmanız buna tıklamak. Eğer varsa doğrulama kodunu girmek. Yaklaşık 5 saniyenizi alır bu işlem. Yorumlara bakıyorum bazı arkadaşlar buna inanmıyor. Bu site dünyanın en büyük 1.000 sitesi içerisinde ve şu an en güvenilir siteler arasında. Zaten sizden para da talep etmiyor, kaybedecek neyimiz var ki? Günde 24 kere ROLL tuşuna tıklama hakkımız var, vaktiniz yoksa 2-3 kere tıklayabilirsiniz. Ben size bu sisteme umut bağlayın demiyorum, şansınız varsa 200$ gibi bir parayı bir kerede kazanabilirsiniz diyorum. Eğer “damlaya damlaya göl olur” atasözüne inanıyorsanız bu sistemi kullanabilirsiniz. Belki birgün 200$ ‘lık ROLL ‘ü kazanırsınız, belki de 2 Bitcoin (30.000$) ödüllü çekilişi kazanırsınız. Bu çekilişte her pazar günü yapılıyor. Alt kısımda her şeyi ayrıntılı anlatmaya çalıştım.
Bedava Bitcoini Nasıl Kazanıyoruz?
– Öncelikle freebitco.in üzerinden sisteme 10 saniyemizi ayırarak üye oluyoruz.  Çalışan bir e-posta adresi, şifre ve resim doğrulama kodunu giriyorsunuz. İşte bu kadar. E-postanıza 1-2 gün sonra ya da hemen doğrulama kodu gelebilir. Siz hemen üye olur olmaz kazanmaya başlarsınız ama doğrulama maili 2 gün sonra da gelse onu doğrulamanız gerekir. Bunu unutmayın ve o yüzden çalışan bir e-posta adresi verin. Doğrulama kodu gelmezse panelden kendiniz de gönder diyebilirsiniz. 2FA Code (optional) şeklinde bir kod daha var, bunu aktif etmeyin. Bu bölümü doldurmadan girebilirsiniz hesabınıza.
– Sitede karşınıza bir takım İngilizce yazılar gelecek. Bunları alt kısımda açıklayacağım, ilk bakışta biraz karışık görünse de 2-3 saatte zaten siteye alışacaksınız.
– Bizim öncelikle yapmamız gereken sitede en alt kısma inerek “doğrulama kodunu” yazmak ve “ROLL” butonunu tıklamak. Böylelikle ilk bitcoininizi kazanmış oldunuz. Daha doğrusu ilk Satoshinizi kazandınız. Satoshi, Bitcoinin kuruşu anlamına gelir. Dolar > Cent gibi düşünebilirsiniz. Bu satoshiler bir gün 1 bitcoine ya da daha fazlasına ulaşabilir. Bunu unutmayın : )
– ROLL tuşuna bastığınızda yaklaşık 0,00000013 BTC kazanırsınız. Aynı zamanda 5 günde bir yapılan büyük loto için 2 bedava bilet ve 4 geri dönüşüm puanı kazanırsınız. Bu işlemi günde 24 defa yapabilir ve bedava BTC ‘lerin yanında LOTO çekilişine katılmak için her seferin 2 bilet kazanabilirsiniz. Büyük loto çekilişinde şanslı numaraya 2 BTC ödül verilir. Toplamda 10 kişiye loto çıkar ve ödül 2 BTC ‘den alta doğru iner. İlk 5 şanslı numara siz olursanız en kötü çeyrek bitcoin kazanırsınız. Yani 3750 $.
0 ile 10.000 Arası Rakamlar Ne Anlama Geliyor?
Evet arkadaşlar üst kısımda resimde görmüş olduğunuz rakamlar ve karşılığına denk gelen BTC miktarları yer alıyor. Siz her saat başı 1 kez ROLL yapma hakkınıza sahipsiniz. Bu arada ROLL’de Türkçe karşılığı çevir anlamına geliyor. Çarkıfelek gibi düşünün : ) Siz çevir dediğinizde 0 ile 10.000 arası bir rakam şansınıza gelir. Diyelim ki 0 ile 9885 arası bir rakam geldi. O zaman en düşük BTC oranını kazanırsınız. 9885 ve üzeri rakamlarda daha yüksek BTC’ler kazanabilirsiniz. Her rakamın gelme şansı 10bin’de 1 ihtimaldir. Şansınıza 10.000 gelirse 0,04 gibi bir BTC kazanma şansınız olur. Bunun da $ karşılığı yaklaşık 800$ şeklindedir. Tabi bu Bitcoin’in değerine göre değişir. Şu an Bitcoin 15.000$ değerinde olarak hesapladım. Bu çevirme işlemini günde 10 kere yapsanız bir gün 10.000 rakamı denk gelecektir : ) Unutmadan şunu da anlatayım. Alt kısımdaki “play sound when timer runs out” yazan yeri seçerseniz dakika sıfırlandığında uyarı sesi çıkararak sizi uyaracaktır. Bu sesi “TEST SOUND” yazısına tıklayarak deneyebilirsiniz.
Büyük LOTO Çekilişi Nedir? – LOTTERY Menüsü
Siz her ROLL yaptığınızda hesabınıza 44 satoshi dışında 2 tane de LOTO bileti tanımlanır. Üst menü de (telefonlarda logonun sağındaki menü) LOTTERY bölümüne girerek biletlerinizi görebilir ve 2 satoshi karşılığı 1 bilet satın alabilirsiniz. Ben her ROLL yaptığımda mesela ekstradan 5 bilet daha alıyorum ve 10 satoshi veriyorum. BTC ‘lerin tamamını buraya yatırmayın, ama yine de ben şansıma güveniyorum diyorsanız daha fazla bilet satın alabilirsiniz.
Bu sayfa da şanslı numaraya ne kadar BTC çıkacağı yazıyor. Toplam 10 şanslı numara var. Tabii ki en güzeli ilk 3 şanslı numarayı yakalayabilmek. Dördüncü şanslı numaraya da 0.25 BTC veriyor mesela. Bu da demek oluyor ki çeyrek bitcoin, değeri ise 1.500 $ ‘dır. LOTO çekilişleri haftada 1 kez yapılır, lotonun kime çıktığı aynı sayfa da alt kısımda “LOTTERY ROUND” yazan yerde açıklanır. Hangi ID numaralı kişiye çıkmış ve bu kişi toplamda kaç biletle lotoya katılmış, kaç BTC kazanmış görebilirsiniz. Geçmişe doğru olan loto çekilişlerini de takip edebilirsiniz. BUY LOTTERY TICKETS bölümünden de loto bileti alabilirsiniz. Alt kısımdaki resimde örnek kazanç tablosu yer almaktadır.Loto Çekilişiyle Bedava Bitcoin Kazan
MULTIPLY BTC Menüsü
Arkadaşlar bu bölümü oynamanızı pek tavsiye etmem. Burada genelde elinizdeki BTC ‘leri kaybedersiniz. 0 ile 10.000 arası rakam rastgele çevriliyor ve siz de gelecek rakamın 5.000 üzerinde ya da altında olduğunu tahmin ediyorsunuz. Yani bunu İDDAA’da ki maç gibi düşünün ve alt mı gelecek üst mü gelecek mantığıyla tahmin edin. Mesela 5.000 üstü dediniz, 5250 ve üzeri bir rakam gelirse kazanırsınız. Alt derseniz de 4.750 ve altı rakam gelmesi lazım. Zaten kafadan 250 rakam kaybediyorsunuz, bu da oyunun kuralı. Kazanma şansınız yaklaşık olarak %45 gibi bir şey. Ben burada bayağı zaman geçirdim ama hiç kazanamadım. Hatta Martingale taktiğini de denedim ama başarılı olamadım. Arada birkaç kez ufak rakamlarla oynayabilirsiniz, canınız sıkıldığında ama insanı bahise alıştıran bir sistem olduğundan ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Bu Site Güvenilir Mi?
Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu site dünyanın en büyük 1.000 sitesi arasında yer almaktadır. İnsanlar bu siteye Bitcoin yatırımları yapıyor. Mesela 100 bitcoin yatırıp yıllık %4 faiz alabilirsiniz ve bitcoininiz 104 bitcoin olur. Bir nevi sanal banka gibi. Sitede her saat başı bize sunulan ROLL yani TIKLAMA BAŞINA PARA şansında ise kesinlikle hile yok. Bana gelmedi ancak takılmış olduğum bir forumda arkadaşın tekine 10.000 rakamı denk geldi ve 200$ aldı. Haftalık yapılan piyangolardan da kazananlar var bu forumda. Sistem açık kaynak kodlu olduğu için hile yapılması söz konusu değil. Zaten hile söz konusu olsaydı bu site bu duruma gelemezdi. Sadece Türkiye’de değil dünya da bu siteyi kullanan bir çok kişi var. Siteye üye olurken mutlaka bizim sitemiz üzerinden tıklayarak üye olun ve referansımız olun. Referansımız olduğunuzda hiçbir kaybınız olmaz aksine referanslara dağıtılan ödüllerin sahibi olursunuz.
BU SİTEDEN NE KADAR BİTCOİN KAZANABİLİRİZ?
Bitcoini ilk çıktığı yıl içerisinde 1 dolar karşılığında yaklaşık 20 tane alabilirdiniz. Biz fiyatı 1 dolar üzerinden hesaplarsak şu an 7.000 dolar oldu ve çıktığı günden bu güne 7.000 kart arttı. Şu an 7.000 dolar yani 7 yılda 7.000 kat arttı. Amazon.com’un yakında bitcoin ile alışveriş sistemini kuracağı söyleniyor. 7 yılda 7.000 kat artan bitcoin acaba önümüzdeki 7 yılda kaç kat artar. Sadece 100 kat artsa 700.000 dolar olur. Şimdi gelelim bu sistemde ne kadar kazanabileceğimize. Her çevirmede 0.00000013 bitcoin ile 0.03 arası bitcoin kazanacaksınız. Ben bu yazıyı yazdığımda 0.00000013 bitcoin kazanıyorduk. Bitcoin değerlendikçe bu miktar düşüyor. O yüzden şimdiden ne kadar çok BTC kazanırsanız o kadar kardır sizin için. Yani her ROLL yaptığınızda en düşük 0,002 Dolara kazanacaksınız. Günde 10 kez yaparsanız 0,020 Dolar kazanırsınız. Tabi şansınız yaver giderse 1 kerede 200 dolar ya da haftalık piyangodan 30.000 $ kazanabilirsiniz. Ben en düşük ihtimalden bahsediyorum. En düşük günlük 0,020 dolar kazanacaksınız ancak yakın gelecekte bitcoin 100 katına çıkarsa bu para 2 dolar olur. 1.000 katına çıkarsa 20 dolar olur. Bunları hesaplayarak bitcoinleri kazanın ve hesabınızda bekleyin. Sonuçta para vermiyoruz, bir emek sarf etmiyoruz. Tek yapacağınız günlük boş vakitlerinizde 8-10 kere ROLL yapmak. Tekrarlamak istiyorum geçen bir arkadaşımıza bir kere de 200 dolar çıktı. 10.000 rakamı geldi ve hesabına yüksek meblağda bitcoin yüklendi.
Sitede Yer Alan Menüler (mobil telefonlarda menü logonun sağından açılır)
FREE BTC: Bu menü ana sayfa menüsü olarak düşünülebilir. Bu sayfadan saat başı BTC kazanabiliyoruz. Genelde en çok kullandığımız sayfa da bu olacak zaten.
MULTIPLY BTC: Yukarıda açıkladığımız şans oyunu. Üst ve alt diyerek %45 kazanma şansımızın olduğu bir bölüm. Burayı es geçmenizi öneririm. Kazandığınız BTC ‘ler bu bölümde gidebilir : )
EARN BTC: Buraya Bitcoin yatırarak bir nevi vadeli hesap açtırmış olursunuz. Bitcoinlerinize günlük faiz gelir. Banka hesabı gibi düşünebilirsiniz.
LOTTERY: Büyük lotonun çekildiği bölüm. Kaç gün, kaç saat var ve kaç biletiniz var görebilirsiniz. Kazanma şansınızı da yine aynı sayfa da görebilirken, sonuçları ve geçmiş loto sonuçlarını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.
REWARDS: Bir nevi geri dönüşüm / iade puanları. Burada biriken puanlarla çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Belli bir miktara geldiğinde ise BTC ‘ye dönüştürebilirsiniz.
REFER: Bu sayfada yer alan referans kodunuzla başka arkadaşlarınızı da bu sisteme dahil edebilirsiniz. Bu sayede siz de arkadaşlarınızın kazandığı BTC’lerin belli yüzdelik kısımları kadar BTC kazanırsınız. Bu tabi arkadaşınızın kazanacağı BTC’yi düşürmez. Yani arkadaşınızın kazancı azalmaz, siz ekstradan kazanç sağlamış olursunuz. Bu sisteminde en güzel yönü bu zaten.
PROFIL: Bu sayfadan şifrenizi değiştirebilirsiniz.
STATS: Bu bölümde Bitcoin değerini, sitede kazanılan bitcoin miktarını, oynanan oyunların sayısını, kayıtlı kullanıcıların sayısını ve benzer istatistikleri görebilirsiniz.
Bu Site Güvenli Mi? Paralarımızı Öder Mi?
Dünyanın en büyük 1.000 sitesi içerisinde yer alan freebitco.in şu ana kadar tüm kullanıcıların parasını ödemiştir ve hiçbir sıkıntı yaşatmamıştır. Zaten site bu işlerden çok fazla para kazandığı için bizlere yapılan ödemeler deve de kulak kalıyor.
Para (Bitcoin) Çekme İşlemleri
BTC çekme işlemi için üst kısımda ki WITHDRAW seçeneğine giriyoruz. En az çekim miktarı 0.00030000 BTC şeklindedir. AUTO bölümünden çekerseniz paranız size PAZAR günü ulaşır. Herhangi bir komisyon kesilmez. Eğer SLOW bölümünden çekerseniz 6 ile 24 saat arası BİTCOİN hesabınıza geçer ve 0.00000400 BTC komisyon kesilir. Eğer BTC’lerinizi 15 dakika içerisinde çekmek istiyorsanız INSTANT bölümünü kullanın ve bu hizmet karşılığında 0.00009063 BTC verin. AMOUNT kısmına çekeceğiniz miktarı 0.00020000 gibi yazın ve alt kısımda BITCOIN ADDRESS kısmına da cüzdan numaranızı girin. Böylece BTC’ler, cüzdanınıza gelecek ve ücretsiz olarak bitcoin kazanmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.
Bitcoinleri Bilgisayarınız da ki Programa (Cüzdana) Aktarın (7 Aralık 2017 tarihinde güncellendi)
Çoğu arkadaşımız konu altından bitcoinleri nasıl alabilecekleri hakkında sorular soruyor. Bitcoinleri dilerseniz kendi bilgisayarınıza kuracağınız cüzdana yükleyebilirsiniz. Biraz program bilginiz varsa bunu yapabilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak “Electrum” isimli programın “windows” sürümünü bilgisayarımıza yüklüyoruz. Bu programı bilgisayara kurarken dikkat etmemiz gerekenler bize verilen rastgele cümlelerden oluşan “kelimeler” dir. Bu kelimeleri mutlaka bir kağıda yazın. Çünkü program çökerse ya da bilgisayarınıza format attığınızda programı tekrar kurduğunuzda bu kelimeleri gireceksiniz ve bitcoinleriniz geri gelecek. Aksi takdirde biriktirdiğiniz bitcoinler kaybolabilir. Ayrıca programı kurarken sizden bir şifre ister. Bu şifreyi siz belirleyeceksiniz. Mesela siz yokken biri bilgisayarda bu programı açamasın ya da bilgisayar hacklenirse bu programı hackerler açamasın diye şifre koymanız gerekiyor. Bu kişisel şifrenizi de unutmayın. Her program açıldığında bu şifre sorulur.
Bitcoin Adresim Ne: Electrum programını kurduğunuzda size otomatikman cüzdan numarası verecek. “Receive” sekmesinde cüzdan kodunuzu bulabilirsiniz. Bu kodu bitcoini almak istediğiniz sitelere verin. Bu bir nevi IBAN numarası gibi birşeydir. Bu kodun bir de “private key” yani Türkçe anlamıyla özel anahtarı vardır. Bu anahtarı kimseyle paylaşmayın. Eğer ki paylaşırsanız bitcoinleriniz çalınır. Bu kodu da addresses bölümünden cüzdan numaranıza sağ tıklayarak “private key” dediğinizde alabilirsiniz. Bu keyi mutlaka saklayın ve kesinlikle kimseye vermeyin. Bu keyi cüzdan numaranızla karıştırmayın. Bu kodu isterken program size güvenlik amaçlı şifre sorabilir. Bu şifre program için belirlemiş olduğunuz şifredir. Bu programa alternatif programlar da vardır ancak kolay kullanımlı ve güvenli olması açısından bunu tavsiye ederim. Ayrıca android telefonlarınızdan da online cüzdanlar oluşturabilirsiniz ama bu programlar ne kadar güvenli orasını bilemem. En güvenlisi bitcoinleri kendi bilgisayarınızda saklamanızdır.
Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan sorabilirsiniz. Bazen aynı sorular geliyor ve cevap verme gereği durmuyorum. Lütfen sorulara iyi göz atın, emin olun bu soruların cevabı konu altında vardır. Eğer sorulmamış, yeni bir soru gelirse cevaplarım. Ayrıca bu hafta 55$ değerinde BTC çektim cüzdanıma. Ödemelerde sıkıntı yok. Zaten sıkıntı olsa bu konuyu direk silerim. Güvenilir bir site. Bol kazançlar dilerim.
Siteye üye olurken mutlaka bizim sitemiz üzerinden (alt kısımdaki linke) tıklayarak üye olun ve referansımız olun. Referansımız olduğunuzda hiçbir kaybınız olmaz aksine referanslara dağıtılan ödüllerin sahibi olursunuz.
Siteye üye olurken mutlaka bizim sitemiz üzerinden (alt kısımdaki linke) tıklayarak üye olun ve referansımız olun. Referansımız olduğunuzda hiçbir kaybınız olmaz aksine referanslara dağıtılan ödüllerin sahibi olursunuz.
Sizden Gelen Sorular Sorular
Soru: E-mail adresime doğrulama kodu gelmedi ya da doğrulama linki çalışmıyor. Ne yapmam lazım?
Cevap: Üst menüden “PROFILE” menüsüne girin. Sonra “2 FACTOR AUTH” sonra “SEND EMAIL” diyin, doğrulama kodu tekrardan mailinize gelir. 2 faktörlü doğrulama kodunu aktifleştirmeyin, sadece maile linki onaylayın. Mail yoksa spam mail kutusuna da göz atın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder